Inzercia zdarma - Inzercia zdarma

Zavítali jste do bazaru s tématikou inzercia zdarma kde Vám zobrazujeme tyto inzeráty. Pokud se Vám tato tématika nezamlouvá, můžete si pomocí menu na této stránce přejít z tématiky inzercia zdarma na jinou nebo si vybrat z jiné kategorie inzerátů v bazaru.

Inzerce s tématikou inzercia zdarma je zobrazena vpravo.V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Inzercia zdarma 

Inzercia zdarma


Inzercia zdarma - tovar, ktorý si môžete odviezť bez peňaz.


Zobrazuji 16 až 30 z 80 inzerátů v kategorii Inzercia zdarma
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Elektromechanik - opravár nonstop v bazaru

Montáž elektroinštalácie do 1000V. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Východiskové a opakované Odborné prehliadky. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Montáž a zapojenie kuchynských elektro spotrebičov. Pravidelnú údržbu elektrických zariadení. Poradenstvo a konzultácie v elektrotechnike.

[8. října 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Rača
Bratislavský kraj
predám

145x
 
Elektrikár Bratislava-OPRAVY A MONTáž v bazaru

zapájanie varných dosiek opravy a vymena rozvádzačov

[7. října 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Rača
Bratislavský kraj
predám

148x
 

Prepisujem na počítači kvalitne, rýchlo a lacno - rukopisy, strojopisy, dokumenty, materiály v cudzom jazyku, texty, knihy, tlačivá, tabuľky, diplomové, seminárne a bakalárske práce. Cena 1,00 eur/1NS.

[3. října 2018]
Cena
1

Lokalita
Zavar
Trnavský kraj
predám

133x
 
Elektrikár Bratislava 24/7 v bazaru

Opravy - zásuvky,vypínače,svietidlá,rozvodné krabice,poistky,ističe,ektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky,elektrické rúry,sporáky,vstavané spotrebiče,svietidlá,digestory. Montáž - svietidiel,lustrov,osvetlenie kuchynskej linky,ledpásy,bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné,čiastočné, malé prerábky,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,odstraňovanie závad podľa revíznej správy,periodické kontroly elektroinštalác...

[1. října 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

136x
 

Ponúka financovanie, ktoré je k dispozícii jednotlivým úverom od 5 000 € do 5 000 000 € za veľmi jednoduchých podmienok každému, kto môže platiť. Takisto realizujem investície a pôžičky medzi jednotlivcami. Kontaktujte ma - e-mailom

[1. října 2018]
Cena
zdarma

Lokalita
Liptovská Kokava
Žilinský kraj
predám

125x
 
Elektrikár Bratislava-NONSTOP-OPRAVáR v bazaru

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .

[30. září 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

117x
 
Elektromechanik - opravári v bazaru

Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov.Rekonštrukcie a revízie.

[24. září 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Bratislavský kraj
predám

146x
 
Elektrikár Bratislava-PORUCHOVá SLUžBA -NONSTOP v bazaru

zapojenie varných dosiek opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov ,revizne správy

[23. září 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Bratislavský kraj
predám

139x
 
elektrikár -opravar v bazaru

Odstraňovanie porúch elektroinštalácií v bytoch a rodinných domoch --nonstop

[12. září 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
predám

162x
 
Elektrikár Bratislava-NONSTOP-OPRAVáR v bazaru

ponúkame zapájanie varných dosiek opravy elektroinštalácií

[2. září 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Bratislavský kraj
predám

141x
 
Nálepky na auto v bazaru

Na našej stránke Vám ponúkame kvalitne spracované nálepky. Výber z viac ako 5000 rôznych motívov. Vyrobíme Vám nálepku podľa Vašich želaní, stačí keď nám pošlete e-mail, ktorý nájdete na našej stránke. Okrášlite si Vaše auto. Ponúkame Vám rôzne kategórie od deti v aute, vodič začiatočník, rôzne stroje, veci, ľudia a zvieratká. Na stránke nájdete aj krásne farebné nálepky. U nás si určite vyberiete. Tešíme sa na Vašu návštevu na našej stránke.

[20. srpna 2018]
Cena
2

Lokalita
Ružomberok
predám

159x
 
Možnosť úveru medzi jednotlivcami v bazaru

Finančné služby pre realizáciu Vašich projektov Ahoj, Špecializujeme sa na oblasť úverovania medzi jednotlivcami, my ponúkame naše služby všetkým osobám dobrého charakteru. Sadzba Úroková sadzba v rozsahu od 2 do 3,5% ročne sa líši v závislosti od vašej sumy žiadosť, po ktorej nasleduje zvolený termín splácania. Pre ostatné informácie, neváhajte nás kontaktovať e-mailom. ďakujem

[17. srpna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Ďačov
Prešovský kraj
predám

165x
 
Elektrikár Bratislava-NONSTOP v bazaru

ponúkame elektroinštalačné práce ,opravy elektroinštalácií .Zapájanie varných dosiek .

[17. srpna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Bratislavský kraj
predám

175x
 

Dobrý deň, Som a I súkromné finančné granty pôžičky medzi jednotlivými ľuďmi vo finančných ťažkostiach a schopný splatiť celú požičanú sumu. moje podmienky pôžičky sú jednoduché a dobre definované. splatnosť bude podľa vášho rozpočtu annuel.mon úver je poskytnutý podľa vôle a súhlasu prêteur.Envoyez takže váš požiadavku, aby som ho analyzovať, aby vám pomohol. mail

[8. srpna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Branovo
Nitriansky kraj
predám

228x
 

Jako součást toho, abych všem dal v životě svůj přínos, zpřístupňuji velmi cenově dostupnou částku ve výši 250 000 EUR, abych pomohl lidem, kteří skutečně potřebují, aby realizovali své projekty a příslušné sny jen pro míru 2% vrácení peněz. Jedná se o nabídku, která je k dispozici všem upřímným a spolehlivým osobám, protože přístup je velmi jednoduchý a umožňuje přijímat kredity nejpozději do 72 hodin.

[22. května 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Bučany
Trnavský kraj
predám

165x

<< <-1 1 2 3 4 5 6  +1> >>
 
 
© 2007-2019 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.3